Tomáš Bednařík

51 let

Tomáš Bednařík

4 roky jsem ve Vodňanech místostarostou a vnímám, jak moc se dají věci zlepšit, ale i pokazit – zkrátka jak významně lze ovlivnit budoucnost. Obecně ztrácíme mnoho času malichernostmi a podstatné věci přehlížíme, což se nám začíná vracet i v globálním měřítku. Přijde mi tedy smysluplné měnit myšlení a věci k lepšímu, abychom nakonec nějakou budoucnost vůbec měli.

Miloslav Vaněček

35 let

Miloslav Vaněček

Jsem rybář, myslivec, skaut a sportovec. V současné době pracuji jako vedoucí rybářů. Zároveň čtvrtým rokem zastávám funkci radního pro životní prostředí a pracoval jsem na zavádění bio popelnic, květinové výzdobě a novém webu města a dalších komunikačních kanálech. V dalším volebním období bych se chtěl zasadit o nový sběrný dvůr a řešit vodu v krajině a městě.

Kateřina Mašlová

30 let

Kateřina Mašlová

Jsem holka z Vodňan, historička, archeoložka a od roku 2019 ředitelka vodňanské knihovny, které se podařilo tuto instituci a zájem o ní rozžít u širší veřejnosti. Chci i nadále rozžívat své město a zapojovat do místních aktivit všechny ty, kteří chtějí a ví, že to má smysl. Vytvořit společně s vámi synergii, která bude inspirovat a motivovat další.

Květoslava Louženská

63 let

Květoslava Louženská

Ve Vodňanech se dlouhodobě věnuji především práci s dětmi a mládeží. Možná mě proto znáte také jako tetu Květu z loutkového divadla nebo ze cvičení v sokolovně. Říká se, že s poctivostí nejdál dojdeš, a to platí i při práci pro Vodňany. Pro (nejen) dětské úsměvy je potřeba zodpovědných rozhodnutí.

Jaroslav Hryzbil

47 let

Jaroslav Hryzbil

Mám rád sport, jak pasivně, tak aktivně. Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity, obor výpočetní technika. V roce 1999 jsem otevřel obchod s počítači ve Vodňanech. Díky tomu jsem se jako rodák z Bavorova usadil před 22 roky právě zde. Jsem ženatý a s manželkou vychováváme tři syny. Vodňanští, mysleme na budoucnost našich dětí.

Ondřej Madar

28 let

Ondřej Madar

Architekt, učitel na ČVUT, skaut a nadšený sportovec, to je stručný popis mé osoby. Urbanismus je můj obor, a proto bych rád svoje znalosti využil a pomáhal stavět Vodňany hezčí. A proč Vodňany pro bydlení? Chci, aby se bydlelo dobře v celých Vodňanech. Ať už na sídlišti, nebo na venkově. Když nám dáte důvěru, vím, jaké kroky je pro to třeba udělat.

Dominika Jarošová

24 let

Dominika Jarošová

Vodňany. To je můj domov, místo, kde jsem vyrostla a dospěla. V mateřské škole ve Vodňanech vzdělávám ty nejmladší z nás a učím je být kreativními a sebevědomými osobnostmi. Ve všech životních situacích úspěch, ale i neúspěch, je hnacím motorem člověka a společnosti vpřed. Proto se nebojme akce, neboť ta je základním klíčem k úspěchu.

Radka Madarová

49 let

Radka Madarová

Mojí profesí je řízení, organizace a práce s lidmi. Organizuji, motivuji, naslouchám a ráda udržuji sebe i svět kolem v pohybu. Věřím, že pohyb má blahodárné účinky. Prospívá nohám, zlepšuje náladu a dodává pocit energie a životní síly. Pokud stejně jako já cítíte, že se Vodňany v posledních letech pohnuly správným směrem, pojďte s námi.

Pavel Janšta

38 let

Pavel Janšta

Jsem absolvent vodňanského gymnázia 
a oborů politologie a mezinárodní vztahy v Praze. Organizuji, píši, překládám. Čtvrtým rokem jsem předsedou Výboru pro rozvoj města. Ctím, že každý se chce rozvíjet podle svého gusta. Cítím, že společně, vzájemným sdílením a respektem, se můžeme rozvinout o to lépe. Od kořínků ke konečkům. Vodňany jsou pro Tebe – i pro mě. 

Marek Pěchouček

49 let

Marek Pěchouček

Povoláním jsem zahradní architekt. Jsem ženatý, mám dvě dcery. V roce 2009 jsme s manželkou založili malé zahradnictví ve Vodňanech. V minulosti stejně tak i do budoucna chci řešit vše, co se dotýká veřejného prostoru, zeleně i krajiny. Zvláště prosazovat v rámci plánování rozvoje města a obcí projekty, které by přispívaly k zadržení vody v sídle i v krajině.

Růžena Bártová

20 let

Růžena Bártová

Jsem studentka historie a bohemistiky na Filozofické fakultě Jihočeské univerzity. Krom toho pracuji ve vodňanské knihovně, kde se podílím především na tvorbě programů pro děti i dospělé. Ve Vodňanech jsem se narodila a chci zde zůstat i nadále, proto mi není lhostejné, jak se v našem městě žije a bude žít.

Jana Vojíková

36 let

Jana Vojíková

Jsem v první řadě maminka dvou aktivních dětí, která je vděčná, že je může vychovávat v bezpečném malém městě, které se společně snažíme zvelebovat smysluplnými projekty. Mám radost z míst, kde se lidé rádi setkávají. Držím se hesla: Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi... A to vše s nadšením a úsměvem, který dokáže být nakažlivější než Covid :-).

Vladimír Petřík

34 let

Vladimír Petřík

Jsem vodňanský rodák, skaut, sportovec a fotograf zajímající se o veřejné dění. Než se člověk pustí do realizace svých plánů, měl by si všechno důkladně promyslet, aby s výsledkem mohla panovat spokojenost. Stejně přistupují k vedení města VPZ, kde by bez jasné koncepce nebylo možné vytyčit cestu, jakým směrem se ubírat nejen ve veřejném prostoru.

Jaroslav Hryzbil ml.

20 let

Jaroslav Hryzbil

Jsem studentem, který v tomto roce úspěšně ukončil středoškolské vzdělání maturitou na gymnáziu. Nyní se připravuji na studium ČVUT v oboru informatiky. Rád bych se stal aktivním občanem našeho města, který nechce věci jen kritizovat v hospodě u piva, ale jít a dané věci začít měnit.

Dagmar Šmídová

62 let

Dagmar Šmídová

Učím na Základní škole a Gymnáziu Vodňany. Zajímám se o kulturu, historii, práci s dětmi, láká mě téma dorozumění mezi generacemi. Už dlouho se snažím pomáhat potřebným prací v komisi sociální a zdravotní. V těchto oblastech se chci nadále zúčastňovat života v mých milovaných Vodňanech.

Petra Dudáková

53 let

Petra Dudáková

Jsem majitelkou malé kavárny v našem městě, a stejně jako mi záleží na spokojenosti mých zákazníků, záleží mi i na tom, abychom byli v našem městě spokojení, proto kandiduji. Kdo nic nedělá, sice nic nezkazí, ale také nic nezlepší.

Tomáš Protiva

29 let

Tomáš Protiva

Ve Vodňanech žiji přes 25 let. Pracuji jako projektant a není mi lhostejný veřejný prostor, ve kterém žijeme. Když mám příležitost zlepšit místo nevalné kvality, které má ale nesporný potenciál, rád se jí chopím. Jedním právě takovým místem pro mne je starý, ale přesto hojně využívaný skatepark na Blanici. Nenechme Vodňany pozadu a pojďme to změnit.

Karel Barfus

23 let

Karel Barfus

Jsem student Jihočeské univerzity a brigádně pracuji jako pečovatel v Alzheimer Home a v Knihovně Gelasta Vodňanského. Vodňany jsou plné originálních míst a příležitostí, čekajících na to, až budou pro někoho moci být tím pravým zážitkem. Přeji si, aby Vodňany byly místem, kde bude moct každý prožít takový zážitek, který bude jeho srdci blízký.

Daniel Hroneš

29 let

Daniel Hroneš

Jsem tu doma. Prací, zázemím i srdcem. Rád zde sportuji, relaxuji a vychovávám své děti. Vodňany jsou pro mě jako RODINA.

Jaroslav Klimeš

31 let

Jaroslav Klimeš

Vodňany jsou mým domovem už 31 let. Živím se jako animátor a výtvarník na volné noze (např. pro Fokus Václava Moravce na ČT24) a rád pozoruji svět kolem sebe. Na našem městě vidím, že je co vylepšovat, ale také vidím spoustu věcí, na které jsem hrdý: Vodňany ožívají, objevují svůj potenciál a je o nich slyšet. Z toho mám radost a bylo by mi ctí k tomu přispět.

Dagmar Sladká

56 let

Dagmar Sladká

Mám tři největší životní cíle:
1. vytvářet domov pro své děti
2. pracovat s předpokladem, že má práce má smysl
3. volný čas aktivně prožít s přáteli. To vše přináší a spojuje RADOST. Chtěla bych ji s vámi v našem městě SDÍLET.

SPUSTIT VIDEO